Як правильно обрати комп’ютернi столи

Як правильно обрати комп'ютернi столиПро техніку безпеки під час роботи за комп’ютером відомо вже багато. Проте не менш важливим є питання вибору комп’ютерного столу, адже саме від його комфортності залежить, врешті решт, працездатність людини. Комп’ютерні столи бувають декількох видів, їх розподіл відбувається згідно функцій, які вони виконують, а також в залежності від форми та додаткового оздоблення.

Комп’ютерний стіл може бути призначений тільки для розміщення техніки на ньому, або поєднувати в собі функції комп’ютерного та робочого столів. Прямі столи розміщуються безпосередньо біля стіни та мають вигляд звичайного письмового столу. Цей варіант дуже зручний для невеликих приміщень, адже існують столи зовсім невеличкі за розміром, лише метр завдовшки.

Для учня молодших классів цей варіант буде дуже зручним. Якщо в квартирі є досить місця, то краще віддати перевагу кутовому столу. Це найкращий варіант серед тих, що поєднуютьу собі обидві функції столів. Стіл у такому випадку розміщується безпосередньо у куті кімнати. Додатково такі столи мають полички, де дуже зручно розміщувати необхідні документи. На lamelio.com.ua/ua/komp-yuterni-stoli ви знайдете величезний вибір столів на будь-який смак.

Існують спеціальні столи-стойки для комп’ютерної техніки. Їхньою особливістю є те, що полички для монітора, клавіатури та інших компонентів комп’ютера робляться різнорівневими. Це доволяє зекономити велику кількість простору та зробити стіл більш зручним. Який би стіл не впав вам у око, існують певні правила щодо того, яким має бути стіл.

Основа будь-якого столу – це перш за все стільниця, яка має бути завширшки не менше ніж 80 см. Це обумовлене перш за все тим, що між екраном комп’ютера та очами має бути певна відстань, щоб уникнути негативного впливу на зір. Найкраще обирати дерев’яні стільниці, які мають бути оздоблені пластиковим кантом, який захищає край від сколів та подряпин.

Висота столу має бути між 68 см та 76 см. Це дозволяє людині вільно розмістити ноги під столом. Ступні мають повністю стояти на підлозі, гомілки стояти вертикально, а стегна розміщуватися паралельно підлозі. Щодо поличок, то роликові спрямовувачі мають бути сталевими, через те, що пластикові через певний час починають заїдати. І взагалі, під час купівлі столу треба бути дуже уважним.

Поделиться с друзьями:

Также интересно:


Рубрика: Технологии
Вы можете следить за обсуждением этой записи с помощью RSS 2.0. Вы можете оставить комментарий, или trackback с вашего сайта.
Оставить комментарий